Lis zamieszkał na plantacji choinek w Słoninie

Pomimo, że w bieżącym roku skierujemy do sprzedaży rekordowo dużą liczbę drzewek, już blisko 75% mamy zakontraktowane. Radzimy nie zwlekać z zamówieniem i pospieszyć się z decyzją przed 20 września, dopóki jest w czym wybierać i można uzyskać rabat. Klienci odwiedzający we wrześniu naszą plantację widzą tysiące kolorowych etykiet, które jasno identyfikują klasy i rozmiary choinek. U nas nikt nie kupuje „kota w worku”, to samo co widać rosnące na polu trafia później świeżo ścięte do odbiorców!

Obniżyliśmy ceny niektórych klas choinek. Obniżka jest raczej niewielka, bo ceny od początku były dobrze dopasowane do rynku. Tym niemniej, po zaobserwowaniu przez nas pewnej nieznacznej erozji cen na rynkach europejskich zdecydowaliśmy się na niewielką korektę naszego cennika. Wprowadzona obniżka cennika dotyczy wszystkich zamówień, również tych złożonych wcześniej. Dbamy o to, żeby wszyscy nasi Klienci mogli z powodzeniem konkurować w walce o klienta detalicznego, a ci którzy składają swoje zamówienia jako jedni z pierwszych nigdy nie byli stratni. Chcesz otrzymać nowy cennik? Wyślij nam e-mail na adres: biuro@choinki.com.
Nasza pełna oferta dostępna jest [TUTAJ] .

W ostatnich tygodniach odwiedziliśmy zarówno największe w Europie specjalistyczne targi choinkowe w duńskim Langesø jak również warszawską imprezę „Zieleń to Życie”. Obraz rynku jest jasny. Dobra pogoda latem i łagodna zima spowodowały, że prawie w całej Europie będzie w tym roku duuużo choinek. Olbrzymia nadpodaż dotyczy jednak wyłącznie najsłabszych klas choinek, których ceny spadają. Polskie firmy atakowane są ofertami jodeł z importu niewiadomego pochodzenia i bliżej nieokreślonej jakości. Coraz więcej niedużych plantacji, zwłaszcza duńskich, wycina wszystko w pień jak leci i likwiduje produkcję, więc za 2-3 lata podaż powinna znacznie się zmniejszyć. Ceny choinek wyższych klas trzymają się mocno i nie zamierzają spadać.

W sierpniu mieliśmy przyjemność gościć czterech naszych klientów na specjalnie wyczarterowanym komfortowo wyposażonym jachcie, którym przez 4 dni pływaliśmy w okolicach Kołobrzegu oraz z Kołobrzegu na Bornholm i z powrotem. Kolejne 10 osób skorzystało z możliwości darmowego noclegu na naszej plantacji. Za rok zapraszamy ponownie znacznie większą grupę!