Plantacja „Perfect Green” aktywnie angażuje się w życie lokalnej społeczności, wspierając zwłaszcza dzieci i młodzież. Idea społecznej odpowiedzialności biznesu jest nam szczególnie bliska, włączamy się więc w akcje charytatywne o różnym zasięgu – nie tylko w okresie Bożego Narodzenia.

LKS "GRAF" z Bukówka

Od 2012 sponsorujemy Ludowy Klub Sportowy „Graf” z Bukówka. Klub działa na terenie dwóch niewielkich popegeerowskich wsi Bukówko i Słonino leżących w bezpośrednim sąsiedztwie naszej plantacji. W czterech drużynach piłkarskich zrzesza 89, w tym: 24 seniorów, 25 juniorów starszych, 24 trampkarzy i 16 orlików. Nasz wsparcie umożliwia zatrudnienie trenera dla najmłodszych zawodników. Cieszymy się, że nasza pomoc skutecznie pomaga w realizacji sportowej pasji. Zwłaszcza, że zapał zawodników, olbrzymia popularność wśród mieszkańców (na mecze często przychodzi do 30% z liczącej 370 mieszkańców wsi) oraz społecznikowska pasja Prezes Zarządu Klubu pani Anny Chmielewskiej sprawiają, że „Graf” skutecznie rywalizuje z klubami wywodzącymi się ze znacznie większych i bogatszych ośrodków miejskich.

Graf

Placówki opiekuńcze i edukacyjne 

W 2014 roku ok. 30 choinek trafiło do Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tychowie. Dochód ze sprzedaży jodeł zasilił fundusz Samorządu Uczniowskiego. Kolejne drzewka przez cały okres świąteczny cieszyły oczy uczniów Gimnazjum w Dobrowie Kilkanaście choinek trafiło do Domu Dziecka „Pod Świerkiem” w Białogardzie, a 5 jodeł umiliło świętowanie Bożego Narodzenia dzieciom z warszawskiego przedszkola Water Color Marina.

Masz pomysł, dzięki któremu możemy pomóc innym?

Czekam na Twój kontakt TUTAJ.