Plantacja Jodły Kaukaskiej, Słonino, Pomorze Zachodnie

Wiosenne prace pielęgnacyjne już za nami. Drzewka zostały uformowane, nawiezione i rozpoczęły przyrastać. Plantacja jest przygotowana do kolejnego sezonu i w tym tygodniu rozpoczynamy przyjmowanie zamówień.

Zawsze bardzo uważnie wsłuchujemy się w opinie naszych Klientów i po wielu konsultacjach zdecydowaliśmy się na niewielkie zmiany w podziale rozmiarów oferowanych przez nas choinek. W trosce lepsze dopasowanie się do wymagań rynku oraz o czubki wyższych drzewek, w klasach STANDARD oraz ECONOMY do palet będziemy pakować drzewka o wysokości pomiarowej tylko do 280 cm, a nie aż do 300 cm, jak w latach poprzednich. Wyższe niż pomiarowe 280 cm okazy (czyli mierząc do czubka - wyższe niż 300 cm) - będą pakowane luzem.

Bez zmian pozostanie nasza niezmiernie rygorystyczna pięcioklasowa klasyfikacja jakościowa, która zyskała uznanie naszych Odbiorców. Wyniki sprzedaży w sezonie 2016 potwierdziły, że nasze choinki w klasach STANDARD oraz ECONOMY dzięki niezwykle atrakcyjnym cenom oraz jakości nie odbiegającej od tak zwanej "pierwszej klasy" u pośredników i importerów pozwalały naszym Klientom skutecznie walczyć z konkurencją.

Dla tych z Państwa, którzy nie chcą kupować sumarycznie więcej niż 3-4 palety, wartą odnotowania nowością będą specjalnie przygotowane przez nas pakiety drzewek o różnych wysokościach: "STANDARD MIX" oraz "ECONOMY MIX". Liczba drzewek o danej wysokości w palecie jest z góry określona, a każda choinka ma swoją indywidualną etykietę. Skład tych palet został przez nas specjalnie dobrany na podstawie badań do oczekiwań przeciętnego polskiego klienta detalicznego.

Zachęcamy do składania wstępnych zamówień już teraz. Metkowanie drzewek rozpoczniemy od początku sierpnia. Zdecydowanie najlepszy czas na wizytę na naszej plantacji to okres pomiędzy 5 i 24 sierpnia, kiedy spora liczba drzew zostanie już oznaczona i każdy odwiedzający będzie widział dokładnie co może zamówić.

Szczegóły naszej oferty można poznać [TUTAJ] .

Formularz zamówienia dostępny jest [TUTAJ] .