Plantacja choinek zachodniopomorskie

Wieloletnie doświadczenie, konkurencyjna oferta i orientacja na bieżące potrzeby Klientów - wszystko to sprawia, że nasza plantacja choinek w Zachodniopomorskiem cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzięki corocznym nasadzeniom i systematycznemu powiększaniu obszaru plantacji, zapewniamy pełną dostępność asortymentu. Zaufanie odbiorców w Polsce i w wielu innych krajach Europy zawdzięczamy solidności, rygorystycznej klasyfikacji oraz wyjątkowej dbałości o jakość drzewek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla potencjalnych odbiorców, oprócz warunków finansowych, liczy się również kompleksowa obsługa zamówień i dostaw oraz profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach współpracy. Z jednakowym zaangażowaniem podchodzimy do dużych i bardzo dużych zamówień hurtowych, jak i tych na relatywnie niewielką skalę. Nasza stała polityka jakościowa sprawia, że niewielkie firmy bardzo chętnie polecają nas dalej i dzielą się z innymi swoimi pozytywnymi doświadczeniami.

Jakie rodzaje choinek oferujemy?

Nasza plantacja choinek w Zachodniopomorskiem nie ogranicza się tylko do jednego gatunku drzewek świątecznych. Oprócz popularnych jodeł kaukaskich oferujemy także [świerk pospolity https://www.choinki.com/swierk-pospolity.html] – gatunek łatwiej gubiący igły, ale za to prześlicznie pachnący. Nasi wykwalifikowani pracownicy fachowo doradzą wybór dopasowanych do oczekiwań choinek. Aby ustalić szczegóły zamówienia i zakres ewentualnej współpracy, najlepiej skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

Na czym polega zrównoważona uprawa choinek?

Na naszej plantacji stosujemy naturalne, sprzyjające środowisku metody uprawy. W trosce o równowagę stworzyliśmy różnorodny biologicznie i zrównoważony ekosystem. Ograniczyliśmy stosowanie herbicydów, a z chwastami walczymy przede wszystkim poprzez ich wykaszanie. Pomiędzy choinkami uprawiamy warzywa, a z kilkudziesięciu uli zbieramy miód. Takie metody upraw sprawiają, że nasze choinki doskonale sprawdzają się w domach zamieszkiwanych przez alergików.
Procesy wycinki, pakowania, załadunku i wysyłki choinek są zmechanizowane i przebiegają niezwykle sprawnie. Drzewka są wysyłane na bieżąco i nigdy nie czekają na wysyłkę dłużej niż 2-3 dni, dlatego trafiają do Klientów idealnie świeże.

Dlaczego warto wybrać choinki bezpośrednio od producenta?

Sprzedaż choinek z własnej plantacji to zyskująca na popularności usługa, z której z roku na rok korzysta coraz więcej odbiorców biznesowych i Klientów detalicznych. Decydując się na choinki bezpośrednio od producenta, wybieramy produkt o zweryfikowanej jakości i nie narażamy się na dodatkowe koszty związane z transportem. Choinki z krajowych plantacji, w odróżnieniu do tych z importu, możemy obejrzeć i dokonać ich samodzielnej selekcji. Zaletą zakupu choinek z plantacji jest również ich szybka dostawa, a tym samym gwarancja świeżości.

W Perfect Green dbamy niezmiennie najwyższe standardy obsługi. Oferowane przez nas choinki grupujemy według zrozumiałej klasyfikacji jakościowej, tak by nasi Partnerzy mieli pewność, jaki produkt wybierają. Odpowiedzialnie podchodzimy zarówno do terminowości dostaw, jak i do świeżości naszych choinek. By móc dostarczać Państwu drzewek spełniających najwyższe normy jakościowe, rozpoczynamy na naszej plantacji choinek w Zachodniopomorskiem wycinkę nie wcześniej niż 20 lat - wtedy, gdy w większości marketów znajdują się już choinki wycięte 1-2 miesiące wcześniej.

Każdorazowo przed wizytą na naszej plantacji prosimy o wcześniejsze umówienie się.