Plantacja choinek zachodniopomorskie

 

Wieloletnie doświadczenie, konkurencyjna oferta i bardzo uważne wsłuchiwanie się w bieżące potrzeby klientów - to wszystko sprawia, że nasza plantacja choinek z Zachodniopomorskiego wciąż cieszy niesłabnącą popularnością. Pełny asortyment zapewniamy dzięki corocznym nasadzeniom i systematycznemu powiększaniu obszaru plantacji. Zaufanie odbiorców w Polsce i w wielu innych krajach Europy zawdzięczamy naszej solidności, rygorystycznej klasyfikacji oraz wyjątkowej dbałości o jakość drzewek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla potencjalnych odbiorców, oprócz warunków finansowych, liczy się również kompleksowa obsługa i profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach współpracy. Realizujemy także zamówienia hurtowe zarówno duże i bardzo duże ale równie solidnie również i te na relatywnie niewielką skalę. Powoduje to, że niewielkie firmy bardzo chętnie polecają nas dalej i dzielą się z innymi swoimi pozytywnymi doświadczeniami.

Plantacja choinek o tak dużej powierzchni nie ogranicza się tylko do jednego gatunku drzewek świątecznych. Oprócz popularnych jodeł kaukaskich sprzedaje także świerki - zdecydowanie mniej wygodne i łatwiej gubiące igły, ale za to prześlicznie pachnące. Aby ustalić wszelkie dodatkowe szczegóły i zakres ewentualnej współpracy, najlepiej kontaktować się drogą mailową lub telefoniczną. Wykwalifikowani pracownicy na pewno pomogą.

Na naszej plantacji stosujemy naturalne, sprzyjające środowisku metody uprawy oraz stworzyliśmy różnorodny biologicznie i zrównoważony ekosystem. Ograniczyliśmy stosowanie herbicydów, a z chwastami walczymy przede wszystkim poprzez ich wykaszanie. Pomiędzy choinkami uprawiamy warzywa, a z kilkudziesięciu uli zbieramy miód. Dzięki temu nasze choinki doskonale sprawdzają się w domach, gdzie domownicy cierpia na różnego rodzaju alergie.

Dzięki wykorzystywaniu kilkudziesięciu różnych maszyn i urządzeń, procesy wycinki, pakowania, załadunku i wysyłki choinek są zmechanizowane i przebiegają niezwykle sprawnie, a samą wycinkę zaczynamy na ogół nie wcześniej niż 20 listopada. Drzewka są wysyłane na bieżąco i nigdy nie czekają na wysyłkę dłużej niż 2-3 dni. Dzięki temu trafiają do Klientów idealnie świeże.

Każdorazowo przed wizytą na naszej plantacji prosimy o wcześniejsze umówienie się.