Zamówienia hurtowe na choinki w Warszawie

Oferujemy hurtową sprzedaż choinek w Warszawie pochodzących z własnej plantacji. Naszym Klientom proponujemy wysokogatunkowe żywe choinki na święta W swoim asortymencie mamy jodłę kaukaską dostępną w pięciu różnych klasach jakościowych, świerk srebrny dostępny w dwóch klasach jakości i świerk pospolity w klasie EXTRA. Naszym Klientom proponujemy również palety zmieszane STANDARD MIX (70 sztuk choinek jodły kaukaskiej klasy STANDARD o różnych wysokościach spakowanych w jednej palecie), palety zmieszane ECONOMY MIX (85 sztuk choinek jodły kaukaskiej klasy ECONOMY o różnych wysokościach spakowanych w jednej palecie) oraz palety ŚWIERKI MIX (65 świerków srebrnych oraz pospolitych o różnych wysokościach). Wstępne zamówienia na choinki w Warszawie przyjmujemy już od czerwca, a od początku sierpnia aż do wyczerpania oferty zawieramy umowy z Klientami. Ponieważ zwykle około 1 września zaczyna brakować niektórych choinek z naszego asortymentu, sugerujemy składać zamówienia odpowiednio wcześniej. Minimalna wielkość zamówienia wynosi 250 sztuk.

Oferowane przez nas żywe choinki cięte i w donicach pochodzą z naszej Plantacji Jodły Kaukaskiej Perfect Green, zlokalizowanej w odległości 450 kilometrów od Warszawy w województwie zachodniopomorskim, gdzie od 2005 roku prowadzimy sprzedaż hurtową żywych choinek na święta. Dostawy choinek realizujemy okresie od 20 listopada do 12 grudnia. W trosce o świeżość drzewek wszystkie choinki wycinane i pakowane są na bieżąco, a na wysyłkę nie czekają dłużej niż 2-5 dni.

Nasze usługi sprzedaży choinek w Warszawie adresujemy przede wszystkim do odbiorców biznesowych. Wśród naszych Klientów znaleźć można m.in. profesjonalne całoroczne centra ogrodnicze, prowadzące sezonową sprzedaż choinek, przedsiębiorców z innych branż prowadzących sezonową sprzedażą choinek oraz innych profesjonalnych sprzedawców choinek. Wszystkim naszym Klientom hurtowym w Warszawie zapewniamy przejrzystą klasyfikację jakościową, transport choinek i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do składania zamówień hurtowych z wyprzedzeniem i skorzystania z najniższej oferty sprzedaży choinek w Warszawie.

Sprzedaż detaliczna choinek w Warszawie

W okresie przedświątecznym prowadzimy również Sprzedaż detaliczną

  • W naszym Punkcie Firmowym w Warszawie w Marysinie Wawerskim przy ulicy Karpackiej 14C (róg Storczykowej) we wszystkie soboty i w niedziele od 1 do 23 grudnia od godziny 10.00 do 18.00 a w ciągu tygodnia od 12-go grudnia w godzinach od 13.00 do 19.00. Link do mapy: https://goo.gl/maps/FaiDcBzikFy
  • Na terenie plantacji w Słoninie (około 20 km od Koszalina w kierunku na Tychowo) począwszy od drugiej soboty grudnia we wszystkie kolejne dni aż do 23 grudnia w godzinach 10-17. Link do mapy: https://g.page/PerfectGreen?share

Biorąc pod uwagę rzadko spotykaną wysoką jakość naszych choinek, nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Wszystkie choinki przeznaczone do sprzedaży detalicznej są przez nas świeżo ścięte i każdy będzie może swobodnie wybierać spośród różnych klas jakościowych oraz wysokości od 80 cm aż do 3,5 metra.