Oferujemy Państwu hurt żywych choinek z własnej plantacji. Proponujemy różne gatunki, wysokości oraz klasy jakości gwarantujące sprzedawcom pewny biznes, niezależnie od tego w jakiej lokalizacji prowadzą sprzedaż. W asortymencie poza jodłą kaukaską dostępne są oczywiście na sprzedaż też i inne gatunki choinek. Uprawiamy również przepięknie wysrebrzone i intensywnie pachnące świerki kłujące oraz świerki pospolite.


Piękne i zdrowe choinki wprost od producenta

Dlaczego warto zamówić drzewka świąteczne właśnie u nas? Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu plantacji choinek. Działamy na rynku już od 2005 roku, starając się o to, aby nabywcy otrzymywali dokładnie to, co zamówili. Nasze choinki docierają nie tylko do odbiorców z całej Polski, ale i wielu krajów Europy. Stale też dążymy do rozszerzenia oferty, dbając o najwyższe standardy hodowli, jak i sukcesywnie zwiększając obszar plantacji.
Klientom proponujemy sprzedaż żywych drzewek w wyselekcjonowanych klasach jakości, dzięki czemu można łatwo dobrać je do możliwości finansowych końcowych odbiorców. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby każda choinka, zarówno ekonomiczna, jak i klasy premium, gwarantowała pewność sprzedaży i godziwy zarobek handlowca. Dostarczamy zarówno choinki cięte, jak i w donicach. Wysokość choinek sięga od 80 cm do nawet 4 metrów. Minimalna ilość zamówionych choinek to 250 szt.
Zachęcamy do składania zamówień już od połowy czerwca. Zamówienia potwierdzamy i zawieramy umowy od początku sierpnia aż do wyczerpania zapasów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Aby otrzymać naszą nie zobowiązującą ofertę prosimy wypełnić poniższy formularz. Minimalna wielkość zamówienia wynosi 250 sztuk.

Jodła Kaukaska PRIMA
Jodła Kaukaska EXTRA
Jodła Kaukaska STANDARD
Jodła Kaukaska ECONOMY
Jodła Kaukaska MARKET (oferta specjalna)
Świerki

Świerk kłujący 200-250cm EXTRA

Wyjątkowo ładny. POLECAMY!

Świerk pospolity cięty 220-270cm EXTRA

Wyjątkowo ładny. POLECAMY!