Obsługujemy zamówienia na hurt żywych choinek z własnej plantacji. Proponujemy różne gatunki, wysokości oraz klasy jakości gwarantujące sprzedawcom pewny biznes, niezależnie od tego w jakiej lokalizacji prowadzą sprzedaż. W asortymencie poza jodłą kaukaską dostępne są sprzedaż też inne gatunki choinek. Uprawiamy również przepięknie wysrebrzone i intensywnie pachnące [świerki kłujące https://www.choinki.com/swierk-klujacy.html] oraz świerki pospolite.

Choinki na święta prosto od producenta

Jako producent choinek mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu plantacji choinek. Na rynku działamy już od 2005 roku, od początku istnienia dbając o najwyższe standardy obsługi. Osiągamy je, zapewniając stałą politykę jakościową i transparentne warunki współpracy. Zawsze staramy się o to, aby nabywcy otrzymywali dokładnie to, co zamówili. Niezależnie od wielkości zamówień i ich planowanego przeznaczenia, oferowane przez nas choinki docierają zawsze świeże nie tylko do odbiorców z całej Polski, ale i wielu krajów Europy. W trosce o najwyższą jakość systematycznie powiększamy nasz asortyment. Stale dążymy również do doskonalenia jakości upraw i sukcesywnie zwiększamy obszar naszej plantacji.

By móc gwarantować Klientom przejrzyste warunki zakupu proponujemy sprzedaż żywych drzewek w wyselekcjonowanych klasach jakości. Pozwala to na dopasowanie asortymentu do oczekiwań i możliwości finansowych końcowych odbiorców. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby każda choinka, zarówno ekonomiczna, jak i klasy premium, gwarantowała pewność sprzedaży i godziwy zysk handlowca.

Zależnie od potrzeb możemy dostarczyć zarówno choinki cięte, jak i w donicach. Wysokość choinek sięga od 80 cm do nawet 4 metrów. Minimalna ilość zamówionych choinek to 250 szt.

Zamówienia na jodłę kaukaską

Zapraszamy do składania zamówień na jodłę kaukaską dostępną w pięciu różnych klasach jakościowych. W swoim asortymencie mamy:

  • Jodłę kaukaską klasy PRIMA – wyróżniającą się smukłym kształtem i idealnymi proporcjami, równomiernym i gęstym poszyciem oraz gęstym ciemnozielonym lub srebrno-zielonym igliwiem, prostym pniem i brakiem jakichkolwiek uszkodzeń;
  • Jodłę kaukaską klasy EXTRA – posiadającą proporcjonalną budowę i atrakcyjny wygląd, sklasyfikowaną jako „1 klasa” według klasyfikacji Polskiego Stowarzyszenia Plantatorów Choinek i innych dobrych polskich plantatorów oraz klasie "A" u renomowanych dostawców zagranicznych.
  • Jodłę kaukaską klasy STANDARD – charakteryzującą się względnie dobrymi proporcjami i mogącą posiadać rzadsze oraz słabiej wybarwione igły niż klasa A, o jakości sklasyfikowanej jako „2 klasa" według klasyfikacji Polskiego Stowarzyszenia Plantatorów Choinek i innych dobrych polskich plantatorów oraz klasa "B" u renomowanych dostawców zagranicznych.
  • Jodłę kaukaską klasy ECONOMY – przypominającą choinki prosto z lasu, o mniej równomiernej i bardziej otwartej budowę, rzadszych i słabiej wybarwionych igłach, sklasyfikowaną jest jako „3 klasa" według klasyfikacji Polskiego Stowarzyszenia Plantatorów Choinek oraz klasa ”C” u renomowanych dostawców zagranicznych.
  • Jodłę kaukaską klasy MARKET – mogącą posiadać słabsze wybarwienie, mniej regularny kształt i uszkodzenia, dostępne w najniższej cenie, chętnie wybierane na akcje promocyjne.

Zamówienia na świerk srebrny

  • Świerk srebrny - dostępny jest u nas w dwóch klasach jakości o wysokości 80-100, 100-120, 150-200 oraz 200-270 cm

Zamówienia na świerk pospolity

  • Świerk pospolity - dostępny jest u nas w wariancie EXTRA, w dwóch wysokościach: 170-220 i 220-270 cm

Zamówienia na palety zmieszane

  • STANDARD MIX - 85 sztuk choinek jodły kaukaskiej klasy STANDARD o różnych wysokościach spakowanych w jednej palecie. Liczba drzewek o danej wysokości jest z góry określona, a struktura dopasowana do polskiego rynku. Każda choinka ma swoją indywidualną etykietę.
  • ECONOMY MIX - 95 sztuk choinek jodły kaukaskiej klasy ECONOMY o różnych wysokościach spakowanych w jednej palecie. Liczba drzewek o danej wysokości jest z góry określona, a struktura dopasowana do polskiego rynku. Każda choinka ma swoją indywidualną etykietę.

Składanie zamówień

Zachęcamy do składania zamówień już od połowy czerwca. Zamówienia potwierdzamy i zawieramy umowy od początku sierpnia aż do wyczerpania zapasów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Aby otrzymać naszą nie zobowiązującą ofertę, prosimy wypełnić poniższy formularz. Minimalna wielkość zamówienia wynosi 250 sztuk.

Jodła Kaukaska PRIMA
Jodła Kaukaska EXTRA
Jodła Kaukaska STANDARD
Jodła Kaukaska ECONOMY
Jodła Kaukaska MARKET (oferta specjalna)
Świerki

Świerk kłujący 200-250cm EXTRA

Wyjątkowo ładny. POLECAMY!

Świerk pospolity cięty 220-270cm EXTRA

Wyjątkowo ładny. POLECAMY!