Oferta. Profesjonalna sprzedaż hurtowa choinek bożonarodzeniowych

W plantacji choinek "Perfect Green" oferujemy hurtowo najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie z własnej plantacji żywe choinki z gatunku Abies Nordmanniana (Jodła Kaukaska, Jodła Nordmanna) w rozmiarach od 80 do 400 cm w pięciu różnych, starannie wyselekcjonowanych klasach jakości (PRIMA, EXTRA, STANDARD, ECONOMY  oraz MARKET) a także pięknie wysrebrzone świerki kłujące i formowane, gęste, cudownie pachnące świerki pospolite. U nas każdy odbiorca hurtowy znajdzie odpowiedni dla siebie asortyment i sprzeda go z zyskiem. Gwarantujemy solidność, rzetelną klasyfikację jakościową oraz profesjonalizm. Pochodzące z naszej plantacji choinki z pewnością spełnią oczekiwania zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych. Zapraszamy do współpracy!
Zapewniamy transport zakupionych choinek na terenie całej Polski i w innych krajach Unii Europejskiej! 

Oferowany asortyment:

Jodła Kaukaska PRIMA

Jodły kaukaskie klasy PRIMA charakteryzują się następującymi cechami:

 • Ładny, smukły, proporcjonalny, stożkowaty kształt,
 • Równomierne i gęste poszycie,
 • Gęste, długie, puszyste, błyszczące, ciemnozielone lub srebrno-zielone igliwie,
 • Każdy okółek zawiera co najmniej 4, a najlepiej 5, równo rozstawione odgałęzienia,
 • Odległości pomiędzy okółkami oraz długość czubka nie powinny przekraczać 40 centymetrów,
 • Brak widocznych uszkodzeń oraz śladów chorób,
 • Prosty pień oraz naturalny, zdrowy pęd wierzchołkowy.

Niektóre drzewa mogą nieznacznie odbiegać od powyższych sztywnych kryteriów, o ile wyglądają zdrowo i wyjątkowo atrakcyjnie.
PRIMA to jakość bez kompromisów!

Jodła Kaukaska EXTRA

Jodły klasy EXTRA to bardzo ładne naturalne drzewka świąteczne! Nie są tak gęste jak jodły klasy PRIMA, ale nadal posiadają proporcjonalną budowę i atrakcyjny wygląd. Mogą posiadać jedną większą, albo do 3 umiarkowanych "wad" i niedoskonałości spośród cech wymienionych w opisie klasy PRIMA. Nasze jodły klasy EXTRA to najwyższa półka krajowa; odpowiadają "1 klasie" według klasyfikacji Polskiego Stowarzyszenia Plantatorów Choinek i innych dobrych polskich plantatorów oraz klasie "A" u renomowanych dostawców zagranicznych.

Jodła Kaukaska STANDARD

 

Jodły klasy STANDARD to typowe naturalne drzewka świąteczne. Są zdrowe i w miarę proporcjonalne, ale mogą od jednej strony wyglądać trochę lepiej niż od innej oraz być rzadsze i słabiej wybarwione niż w klasie EXTRA. Mogą też posiadać do 2 widocznych wad lub 3 mniejszych niedoskonałości. Dobra jakość za rozsądną cenę. Jest to najczęściej występująca w handlu i dająca handlowcom najlepszy zarobek klasa choinek. Odpowiadają "2 klasie" według klasyfikacji Polskiego Stowarzyszenia Plantatorów Choinek i innych dobrych polskich plantatorów oraz klasie "B" u renomowanych dostawców zagranicznych.

Jodła Kaukaska ECONOMY

Jodły klasy ECONOMY przypominają choinki prosto z lasu. Czasem mają jedną stronę lepszą, a drugą gorszą. Są bardziej otwarte w budowie, mniej równomierne, rzadsze, słabiej wybarwione i mają większą liczbę wad. Najlepsza relacja ceny do jakości. Odpowiadają "3 klasie" oraz "klasie C" od innych renomowanych dostawców.

Jodła Kaukaska MARKET (oferta specjalna)

Jodły klasy MARKET mogą być gorzej wybarwione, mniej kształtne, uszkodzone, ale nadal cieszą wzrok mniej wymagających i koncentrujących się na niższej cenie klientów. Idealnie nadają się na akcje promocyjne.

Palety zmieszane:

 • STANDARD MIX - 85 sztuk choinek jodły kaukaskiej klasy STANDARD o różnych wysokościach spakowanych w jednej palecie. Liczba drzewek o danej wysokości jest z góry określona, a struktura dopasowana do polskiego rynku. Każda choinka ma swoją indywidualną etykietę.
 • ECONOMY MIX - 95 sztuk choinek jodły kaukaskiej klasy ECONOMY o różnych wysokościach spakowanych w jednej palecie. Liczba drzewek o danej wysokości jest z góry określona, a struktura dopasowana do polskiego rynku. Każda choinka ma swoją indywidualną etykietę.

Pamiętaj!

Nie zamawiaj wyłącznie choinek w klasie PRIMA i EXTRA, bo ich nie sprzedasz!  Większość klientów detalicznych ma portfel przygotowany na niższe klasy, które zadowolą ich w 100%!
Wysokość choinek mierzymy od ziemi do miejsca wyznaczonego poprzez zagięcie najdłuższej gałązki z najwyższego okółka w stronę czubka. Tak więc w rzeczywistości choinka określona w specyfikacji wymiarem 175-200 cm – będzie mieć

Zamów ekologiczne choinki bezpośrednio z naszej plantacji

Decydując się na zakup choinek dostępnych w naszej ofercie, masz pewność, że pochodzą one z zaufanej i prowadzonej w symbiozie z naturalnym środowiskiem plantacji, gdzie w jak najszerszym stopniu stosowane są ekologiczne warunki uprawy. Każdy przedsiębiorca zainteresowany zakupem hurtowym choinek może odwiedzić miejsce, w którym rosną drzewka i samemu zweryfikować ich jakość jeszcze przed złożeniem zamówienia.
Interesuje Państwa hurt choinek? Nie warto kupować przysłowiowego kota w worku – zamiast tego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. U nas można złożyć zamówienie hurtowe już od 250 sztuk. Nasza szeroka oferta asortymentowa oraz niezwykle rygorystyczna pięcioklasowa klasyfikacja jakościowa jodły kaukaskiej pozwalają każdemu klientowi dopasować zamówienie do oczekiwań swoich odbiorców i osiągnąć zaplanowany zysk. Powszechnie znana jest nasza dbałość o solidność i realizację zamówień zgodnie z oczekiwaniami Klientów i bez zbędnych niespodzianek. 

Ceny

Ceny naszych choinek podzielonych aż na pięć starannie wyselekcjonowanych klas jakości są idealnie dopasowane do oczekiwań polskiego klienta. Każdy handlowiec i hurtownik może znaleźć u nas asortyment dający mu pewność sprzedaży i maksimum zysku. Przy zapytaniu bardzo prosimy o podanie ilości sztuk i asortymentu, którego zapytanie dotyczy oraz wskazanie miejsca dostawy. Na zapytania odpowiadamy i ceny publikujemy dopiero z początkiem lata.

Klientom, którzy złożą zamówienie i wpłacą zadatek do dnia 10 września oferujemy atrakcyjny rabat.

W cenę choinek standardowo wliczone jest:

 • Oznakowanie choinek naszymi metkami firmowymi,
 • Koszt wszystkich materiałów opakowaniowych,
 • Dla choinek ciętych: wycięcie, spakowanie w siatkę i na palety o wymiarach (LxWxH): 270 x 120 x 255 cm,
 • Dla choinek w donicach: wykopanie, osadzenie w donicy oraz spakowanie w siatkę,
 • Załadunek na samochód Kupującego,
 • Podatek VAT w wysokości 7% (VAT RR).

Za ustaloną dopłatą możliwe jest:

 • Znakowanie choinek metkami Kupującego przez naszych pracowników,
 • Znakowanie choinek przez Kupującego swoimi metkami,
 • Inne aniżeli standardowe pakowanie (inny skład palety),
 • Inne aniżeli standardowe kryteria podziału na klasy jakościowe,
 • Nawiercanie lub frezowanie pni,
 • Dostarczenie zamówionych choinek do dowolnego miejsca na świecie.

Zamówienia

Od czerwca zapraszamy do składania wstępnych zamówień na choinki. Już od 1 sierpnia zawieramy umowy ze wszystkimi klientami z lat ubiegłych. Umowy z nowymi klientami zawieramy od 6 sierpnia aż do wyczerpania oferty. Sugerujemy nie czekać zbyt długo z zamówieniem, bo zwykle już od 1 września zaczyna brakować niektórych asortymentów choinek. Po złożeniu zamówienia oczekujemy na wpłatę zaliczki w wysokości 30%. Minimalna wielkość zamówienia wynosi tylko 250 sztuk.

Dostawy choinek realizujemy na terenie całego kraju i większości państw UE w okresie od 20 listopada do 14 grudnia. Wszystkie choinki wycinane i pakowane są na bieżąco i nie czekają na wysyłkę dłużej niż 2 - 5 dni. Im późniejszy termin dostawy wybierze Klient - tym świeższe otrzyma choinki.

Formularz zamówienia dostępny jest TUTAJ

Zostań Sprzedawcą

A tutaj dowiesz się co zrobić, żeby zostać nowym sprzedawcą choinek Perfect Green. Napisz do nas: biuro@choinki.com .